Dane adresowe
ul. Brązowa 86
70-781 Szczecin

Rejestracja telefoniczna
+48 797 17 11 27

Godziny pracy gabinetu:
pon. środ. czw. 1200 – 2000
wt., pt.      900 – 1500

Wybielanie w gabinecie

Wybielanie zębów metodą nakładkową.

Jest to metoda polegająca na rozjaśnieniu powierzchni zębów przy pomocy specjalnych preparatów i indywidualnie zaprojektowanych nakładek. Stosujemy preparat NiteWhite w różnych stężeniach. Najczęściej bazujemy na 16% nadtlenku karbamidu (CP). Jest to substancja zupełnie bezpieczna dla zębów, w żaden sposób nie osłabiająca tkanek.

Przed przystąpieniem do wybielania wykonujemy dokładne badanie stomatologiczne w celu wykluczenia ewentualnych ognisk próchnicy, które są przeciwwskazaniem do zabiegu wybielania. W następnym kroku pobieramy wyciski i na ich podstawie wykonywane są indywidualne nakładki. Są one tak zaprojektowane, aby wybielanie było skuteczne i bezpieczne. Pacjent otrzymuje od nas nakładki, na które aplikuje żel na czas snu. Czas jaki potrzebny jest do pełnego efektu wynosi od kliku do kilkunastu dni. Najczęściej optymalne wybielenie uzyskujemy po czasie około 10 dni aplikowania żelu wybielającego.

Aby wybielanie nakładkowe było skuteczne należy zastosować białą dietę przez okres wybielania oraz 2 tygodnie po wybielaniu. Tzw. „biała dieta” polega na unikaniu barwiących pokarmów oraz napojów. Do takich należą: soki owocowe, przetwory pochodzące z buraków, czerwone wino. Trzeba zaznaczyć, że również palenie papierosów negatywnie wpływa na efekt wybielania. Efekt widoczny jest już po kilku dniach a utrzymuje się od kilku miesięcy do kilku lat.


Nasza pacjentka przed wybielaniem nakładkowym. 16% CP NiteWhite

Wybielanie


Oraz około tygodnia po wybielaniu

Wybielanie po tygodniu


Aby zasięgnąć informacji na temat wybielania zębów skorzystaj z zakładka kontakt lub zarejestruj wizytę przez internet.


W cenie wybielania otrzymujesz:

  • badanie stomatologiczne,
  • strzykawki z preparatem wybielającym,
  • indywidualne nakładki do samodzielnego zakładania,
  • pudełeczko do przechowywania nakładek,
  • pastę Tooth Mousse o wybranym smaku o wartości 50 zł. 
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ PRZEZ INTERNET

Nasze porady

WARTO WIEDZIEĆ